Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy semtinde, Yenimahalle, Kartaltepe, Ataköy, Florya, İncirli, Yeşilyurt ve Yeşilköy semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.

Kurumsal firmalar, Bakırköy koltuk yıkama hizmetimizden ücretsiz keşif ve demo talebinde bulunarak yararlanabilirler.

Bakırköy ve çevre semtlerinde koltuk yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama hizmetlerimiz evinizde ve işyerinizde yapılmaktadır. Koltuklarınız tamamen organik ilaçlarla leke çıkarma ve müşteri memnuniyeti garantili olarak yerinde yıkanır.

Koltuk yıkama işlemi tamamen profesyonel bir ekip ve sanayi tipi tam profesyonel makineler ve ekipmanlar yardımıyla standart bir prosedürle gerçekleştirilmektedir. Hizmet standartlarına hakim olan firmamız mobilyalarınızın türüne ve lekeye göre yerinde belirlenecek olan doğru ilacı ve yöntemleri uygulayarak müşteri memnuniyeti garantili olarak yıkama işlemi uygulamaktadır.

Koltuk yıkama işlemleri hakkında detaylı olarak bilgi almak için koltuk yıkamanın nasıl yapıldığını anlattığımız yazımızı okuyabilirsiniz. Bize danışmak istediğiniz her türlü konuda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm samimiyetimizle ve saygılarımızla.

Koltuk takımımızı yıkamaya ekibi çağırdık geldiklerinde aklımıza geldi yatağında üzerinde lekeler vardı onuda yaptılar sağolsunlar koltuklarda temizlendi yataktaki lekelerde çıktı memnun kaldık. teşekkürler.

Yorumunuzu yazın.

*
*
*