Blog
koltuk-yikama
Beşiktaş Koltuk Yıkama

Beşiktaş Koltuk Yıkama

İstanbul'un en eski ve köklü semtlerinden biri olan Beşiktaş tarihte ve günümüzde sahip olduğu önemi korumaktadır. Beşiktaş Osmanlı döneminde Kaptan-ı Deryaların muhiti olmuştur. Hanedanın önce Dolmabahçe Sarayına ardından Yıldız Sarayına taşınmasıyla birlikte İlin yönetiminde yer almıştır. Coğrafi olarak konumu İstanbul Boğazının Rumeli yakasındadır. Boğaz ilçelerinden biri olarak yılın her zamanı turist alan bir ilçedir ve aynı zamanda sahip olduğu sinema, tiyatro ve etkinlik salonları ile İstanbul'un önemli bir kültür merkezidir.

Beşiktaş koltuk yıkama hizmetlerimiz Beşiktaş genelinde ve tüm mahallelerinde mevcuttur. Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahallelerinde koltuk yıkama hizmetlerimizden 7 gün 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş ve mahallelerinde sinema, tiyatro ve etkinlik salonlarına özel olarak sandalye yıkama hizmetlerimiz için ücretsiz servis ve demo talebinde bulunmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Evlerde ve işyerlerinde ise koltuk yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama, yerinde halı yıkama ve araç koltuğu yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Yıkama işlemleri sanayi tipi tam profesyonel makinalarla yapılmaktadır ve kimyasal içermeyen tamamen doğal şampuanlarla mobilyalarınız yıkanarak temizlik ve hijyen sağlanmaktadır. Kısa bir kuruma süresi sonrasında mobilyalarınız ilk alındıkları günkü temizlik ve hijyen ile kullanıma hazır hale gelmektedir.

Yorumunuzu yazın.

*
*
*