Halı Yıkama

İstanbul genelinde tüm ilçe ve mahallelerde yerinde halı yıkama hizmetimiz mevcuttur. Yerinde halı yıkama hizmetimiz ev ve işyerlerinden talep edildiği gibi aynı zamanda cami ve mescidlerden de yoğun olarak talep edilmektedir. Halı yıkama işlemlerini temizlik ve hijyen garantisi ile gerçekleştiren firmamıza güvenerek işlemleriniz için ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

Halı şampuanı ile köpürtme ve lekelerin yumuşamasından sonra sanayi tipi vakumlama makinaları ile temiz su verilerek yıkama işlemi gerçekleştirilir. Hav arasında birikmiş kir ve lekeler vakumlama makinası ile çekilerek derinlemesine temizlik ve hijyen sağlanır. Cami ve mescidlerde bu işlemler sağlık ve temizlik açısından son derece önemlidir.

Evlerde ise halıflex gibi yerinde yıkanması gereken halı çeşitleri için firmamıza güvenebilirsiniz. Halılarınız lekenin türüne göre belirlenen tamamen doğal ve kimyasal içermeyen özel halı şampuanı ile köpürtülerek yerinde yıkanır. Ardından sanayi tipi vakumlama makinası yardımıyla temiz su verilerek, kirli su bitene kadar vakumlama işlemi tekrarlanır. Halılarınız 6 ila 8 saat arasında kısa bir kuruma süresi sonunda yeniden kullanıma hazır hale gelecektir.

Yorumunuzu yazın.

*
*
*