Blog

Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama

Sandalyeleriniz tamamen doğal ürünlerle temizlenmektedir. Kullanmakta olduğumuz kimyasal madde içermeyen sandalye ve kanepe yıkama deterjanı TSE onaylı tamamen güvenilir markaların ürünleridir. Kullanılacak olan ilaç sandalye kumaşının türüne ve lekeye göre belirlenir. Lekeye müdahale amacıyla uygulanan ilaçlı sprey sonrasında sandalye kumaşı ile lekenin türüne göre belli bir bekleme süresi sonunda sanayi tipi fırçalama makinasıyla leke çıkarma köpürtme ve aynı zamanda temizleme işlemi yapılır. İlacın sandalye kumaşına derinlemesine nüfuz etmesi sağlanarak elle yapılmış müdahaleler neticesinde dibe gömülmüş olan lekeler çıkarılırken bakteriler etkisiz hale gelir.

Fırçalama işleminden sonra sanayi tipi diğer bir makinamız olan vakumlama makinası ile sandalye kumaşına temiz su verilerek vakumlama yaptıkça kirli su geri çekilir. İşlem uygulanan bölgeden temiz su gelinceye kadar bu işlem devam eder. Yıkama işlemi tamamlandığında sandalyeniz gözle kontrol edilir ve lekenin çıktığı görülerek diğer sandalyeye geçilir. Vakumlama makinası sandalye kumaşının gözenekleri arasında biriken her türlü yabancı maddeyi, lekeyi, sandalyeye uygulanan ilacı ve suyu çekerek sandalyenin ilk alındığı günkü gibi tertemiz olmasını sağlar. İşlem sonrasında vakumlama makinasının haznesinde biriken kirli suyu gözlerinizle görebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilk önceliğimiz olduğundan dolayı yıkama sonucundan memnun kalmadığınız taktirde ilave bir ücret talep edilmeksizin koşulsuz yeniden yıkanarak beğeninize sunulmaktadır. İstanbul genelinde her ilçeye ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Bizi haftanın 7 günü, günün 24 saati çekinmeden arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan talep formunu doldurarak telefon numaranızı bıraktığınız taktirde yetkili servis elemanımız size ulaşacak ve sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaktır. Bize duyduğunuz güvenin karşılıksız olmadığını her seferinde yeniden göstermek için çalışıyoruz.

Devamını Oku

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yataklarınız tamamen doğal ürünlerle temizlenmektedir. Kimyasal madde içermeyen yatak yıkama deterjanı TSE onaylı tamamen güvenilir markaların ürünleridir. Kullanılacak olan ilaç yatak kumaşındaki lekeye göre belirlenir. Lekeye müdahale amacıyla uygulanan ilaçlı sprey sonrasında yatak kumaşı ile lekenin türüne göre belli bir bekleme süresi sonunda sanayi tipi fırçalama makinasıyla leke çıkarma köpürtme ve aynı zamanda temizleme işlemi yapılır. İlacın yatağınızın kumaşına derinlemesine nüfuz etmesi sağlanarak elle yapılmış müdahaleler neticesinde dibe gömülmüş olan lekeler çıkarılırken bakteriler etkisiz hale gelir.

Fırçalama işleminden sonra sanayi tipi diğer bir makinamız olan vakumlama makinası ile yatak kumaşına temiz su verilerek vakumlama yaptıkça kirli su geri çekilir. İşlem uygulanan bölgeden temiz su gelinceye kadar bu işlem devam eder. Yıkama işlemi tamamlandığında yatağınız gözle kontrol edilir ve lekenin çıktığı görüldüğünde işlem sonlandırılır. Vakumlama makinası yatak kumaşının gözenekleri arasında biriken her türlü yabancı maddeyi, lekeyi, yatağa uygulanan ilacı ve suyu çekerek yatağınızın ilk alındığı günkü gibi tertemiz olmasını sağlar. İşlem sonrasında vakumlama makinasının haznesinde biriken kirli suyu gözlerinizle görebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilk önceliğimiz olduğundan dolayı yıkama sonucundan memnun kalmadığınız taktirde ilave bir ücret talep edilmeksizin yatağınız koşulsuz yeniden yıkanarak beğeninize sunulmaktadır. İstanbul genelinde her ilçeye ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Bizi haftanın 7 günü, günün 24 saati çekinmeden arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan talep formunu doldurarak telefon numaranızı bıraktığınız taktirde yetkili servis elemanımız size ulaşacak ve sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaktır. Bize duyduğunuz güvenin karşılıksız olmadığını her seferinde yeniden göstermek için çalışıyoruz.

Devamını Oku

Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt Koltuk Yıkama

Önceden Büyükçekmece'nin bir ilçesi olan Esenyurt, Kıraç beldesi ile birleşerek ilçe haline gelmiştir. Günden güne büyüyen ve hız kesmeden gelişmeye devam eden Esenyurt ve ilçelerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz devam etmektedir. Esenyurt koltuk yıkama, Hoşdere koltuk yıkama ve Firuzköy koltuk yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Esenyurt genelinde koltuk yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Mobilyalarınız uzman ekibimiz tarafından yerinde yıkanarak ilk günkü temizliği ve hijyen ile kullanıma hazır hale gelecektir.

Esenyurt ve çevresinde hizmet veren firmaların demo talebinde bulunması ve hizmetlerimizden yararlanmaları için iletişim sayfamızdan bize ulaşmaları yeterlidir. Cafe ve restoranlar, oteller, sinema, tiyatro, konser ve etkinlik salonları gibi her sektörden ve her ölçekte firmanın koltuk yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Araç koltuklarının yıkanması aracınızın bulunduğu konuma gelinerek yerinde yapılmaktadır. Oto alım satım galerilerinin sıkça rağbet gösterdikleri bu hizmetimizden en uygun fiyatlarla ve müşteri memnuniyeti garantimizle faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku