Üsküdar Koltuk Yıkama

Üsküdar genelinde Altunizade, Bağlarbaşı, Beylerbeyi, Çamlıca, Doğancılar, Fıstıkağacı, Harem, Kandilli, Karacaahmet, Kuzguncuk, Nakkaştepe, Paşalimanı, Pazarbaşı, Salacak, Selamsız, Vaniköy, Zeynepkamil semtlerine koltuk yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama, araç koltuğu yıkama ve halı yıkama hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.

Sinema, tiyatro, konser ve etkinlik salonları için koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz gibi ev ve işyerlerinde koltuklarınızın ilk alındıkları günkü gibi temiz ve hijyenik olmaları için hizmet vermekteyiz.

Üsküdar semtinde bulunan tüm lokanta, restoran ve cafeler için koltuk ve sandalye yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygulama demosu için iletişim bmlümünden bize ulaşabilirsiniz. Gündüz saatlerinde faaliyette olan işletmelerde koltuk ve sandalyelerinizin sabah saatlerinden itibaren kullanıma hazır hale gelmesi için yıkama işlemlerinizin gece saatlerinde yapılmasını tercih ederseniz 4 ila 6 saat arasındaki kuruma süresi sonunda koltuk ve sandalyeleriniz değerli misafirlerinizin ve müşterilerinizin kullanımına hazır olacaktır.

Evinizde koltuk yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi araç koltuğu yıkama hizmetimizden aynı kolaylıkla yararlanabilir, aracınızın bulunduğu konuma ücretsiz servisimizi çağırarak yerinde araç koltuğu yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Yatak yıkama hizmetimizde yatak başlığı hariç olup hasta yatağı yıkama işlemlerinde alez ve sıvı geçirmez yatak kılıflarınız ilave bir ücret talep edilmeksizin yıkanmaktadır. Leke çıkarma işlemi ile birlikte hijyen sağlanarak yatağınız 4 ila 6 saat arasındaki kuruma süresi sonunda kullanıma hazır olacaktır.

Yorumunuzu yazın.

*
*
*