Yatak Yıkama

Yataklarınız tamamen doğal ürünlerle temizlenmektedir. Kimyasal madde içermeyen yatak yıkama deterjanı TSE onaylı tamamen güvenilir markaların ürünleridir. Kullanılacak olan ilaç yatak kumaşındaki lekeye göre belirlenir. Lekeye müdahale amacıyla uygulanan ilaçlı sprey sonrasında yatak kumaşı ile lekenin türüne göre belli bir bekleme süresi sonunda sanayi tipi fırçalama makinasıyla leke çıkarma köpürtme ve aynı zamanda temizleme işlemi yapılır. İlacın yatağınızın kumaşına derinlemesine nüfuz etmesi sağlanarak elle yapılmış müdahaleler neticesinde dibe gömülmüş olan lekeler çıkarılırken bakteriler etkisiz hale gelir.

Fırçalama işleminden sonra sanayi tipi diğer bir makinamız olan vakumlama makinası ile yatak kumaşına temiz su verilerek vakumlama yaptıkça kirli su geri çekilir. İşlem uygulanan bölgeden temiz su gelinceye kadar bu işlem devam eder. Yıkama işlemi tamamlandığında yatağınız gözle kontrol edilir ve lekenin çıktığı görüldüğünde işlem sonlandırılır. Vakumlama makinası yatak kumaşının gözenekleri arasında biriken her türlü yabancı maddeyi, lekeyi, yatağa uygulanan ilacı ve suyu çekerek yatağınızın ilk alındığı günkü gibi tertemiz olmasını sağlar. İşlem sonrasında vakumlama makinasının haznesinde biriken kirli suyu gözlerinizle görebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilk önceliğimiz olduğundan dolayı yıkama sonucundan memnun kalmadığınız taktirde ilave bir ücret talep edilmeksizin yatağınız koşulsuz yeniden yıkanarak beğeninize sunulmaktadır. İstanbul genelinde her ilçeye ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Bizi haftanın 7 günü, günün 24 saati çekinmeden arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan talep formunu doldurarak telefon numaranızı bıraktığınız taktirde yetkili servis elemanımız size ulaşacak ve sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaktır. Bize duyduğunuz güvenin karşılıksız olmadığını her seferinde yeniden göstermek için çalışıyoruz.

Yorumunuzu yazın.

*
*
*